Люди під час війни: перегляд фільму «Зламані гілки» з нагоди Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні»
Дата: 20.06.2024 15:39
Кількість переглядів: 70
Через російську навалу тисячі українців втратили свої домівки, рідних та близьких, мільйони вимушені виїхати за кордон. Історія пам'ятає часи, коли нацисти розв’язали війну та намагалися знищити цілі народи, але їм це не вдалося. Не вдасться і фашистам!
Бо кожен українець та українка роблять усе можливе, щоб пришвидшити перемогу України. Так, напередодні Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні, який відзначається 22 червня кіноклуб медіапросвіти Docudays UA, який діє при Вараському районному секторі філії ДУ «Центр пробації» у Рівненській області, спільно з волонтером підрозділу Світланою Зеленковською та суб’єктами пробації дивились та обговорювали фільм режисерки Аяла Шарот «Зламані гілки».
Стрічка розповідає історію дівчинки Міхаль, якій було лише 14 років, коли вона покинула свою домівку в Польщі й сама поїхала до території майбутнього Ізраїлю напередодні Другої світової війни. Родина повинна була приєднатися до неї наступного року, але з початком війни усе змінилося...
Так само з початком вторгнення Російської Федерації в Україну змінилось життя українських родин. В.о. начальника Вараського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Рівненській області Яна Чернявська зауважила, що мільйони українців та українок набули статусу вимушених переселенців і біженців. Зі своїх домівок їм довелось переїхали в центральні й західні регіони країни або навіть за кордон. Але попри всі перепони та поневіряння вони докладають неймовірних зусиль, щоб наблизити Перемогу України.