Надолуження освітніх втрат

Дата: 26.07.2024 16:02

Фото без описуФото без опису

Весело та креативно стартували Кетч-ап класи Програма  надолуження освітніх втрат у с. Локниця в приміщенні Комунального закладу «Локницький ліцей» (початкової школи).

З 22 липня 2024 року розпочалася реалізація програми надолуження освітніх втрат від Благодійного фонду «Посмішка», вікова категорія дітей - 10 років (закінчили 5 клас). Заняття з 10:00-14:00 (понеділок-п'ятниця).

Під час навчального табору діти:

- підвищують рівень своїх знань з української мови;

- покращують знання з математики;

- проводять весело час (різні ігри, ліплення тощо) з фасилітаторами (Фасилітатор — це особа, яка допомагає працювати разом, розуміти спільні цілі та планувати, як досягти цих цілей під час зустрічей чи дискусій).

Фото без описуФото без опису

Мета зазначеного заходу - допомогти школярам надолужити матеріал, який вони пропустили через війну та організувати для них цікаве дозвілля.

Про набір наступної групи та вік категорії дітей будемо повідомляти пізніше.

Для кожної вікової категорії розробляється розклад та програма.