Пошук

Як убезпечити себе від свотингу дізнавалися учасники кіноподії

Дата: 24.04.2025 15:00
Кількість переглядів: 35

Дві жінки та чоловік переглядають документальний фільм «Пранкнули» франзцузького режисера Ісмаеля Жоффруа Шандуті

Завдяки постійному зростанню технологій та доступності Інтернету, онлайн-ігри стали не лише популярним видом розваги, але й серйозною платформою для кіберзлочинів. Шахраї, хакери та злочинні елементи знаходять нові шляхи для злому ігрових систем, крадіжки облікових записів гравців та використання їх для незаконних дій. Багато онлайн-ігор також стали місцем для психологічного насильства, зокрема, шантажу, булінгу та експлуатації дітей і молоді. 

Показ документального фільму «Пранкнули» франзцузького режисера Ісмаеля Жоффруа Шандуті

Та в чому ж найбільша проблема? В замовчуванні, в незнанні і нерозумінні важливості розголосу.

Проте, французький режисер, автор документального фільму Ісмаель Жоффруа Шандуті зміг віднайти спосіб викрити такі важливі теми як питання пам’яті, віртуальності, технологій та просторів між світами і словами.

 

Свотинг тісно пов’язаний з персональними даними, оскільки зловмисники знаходять і використовують особисту інформацію про жертву, щоб здійснити свій напад.

Тому тема свотинг-атак стала особливо актуальною і привертає все більше уваги як в суспільстві, так і в кіноіндустрії. 

Дві жінки та чоловік переглядають документальний фільм «Пранкнули» франзцузького режисера Ісмаеля Жоффруа Шандуті

Саме тому, 24 квітня  в рамках діяльності кіноклубу медіа-просвіти з прав людини Docudays UA, для субєктів пробації, модератором кіноклубу DOCU/CLUB при Вараському районному секторі філії ДУ «Центр пробації» у Рівненській області для неповнолітнього клієнта пробації відбувся показ документального фільму «Пранкнули» франзцузького режисера Ісмаеля Жоффруа Шандуті, який унікально поєднує реальний світ з кіберпростором, розкриваючи тему кібернасильства з нової перспективи.

Після перегляду фільму відбулася дискусія щодо переглянутої стрічки. Присутні поділилися своїми враженнями та обговорили питання кіберзлочинності.

Запрошений експерт психолог Зарічненського центру надання соціальних послуг Наталія Видрік відзначила, що «документальне кіно має важливий вплив на людей. Для молоді, яка є нашим майбутнім, зараз, як ніколи, важливі питання захисту від кібернасильства». 

Працівниця сектору філії ДУ «Центр пробації»та експерт психолог привітали зі святом Великодня та пригостили Паскою,  неповнолітнього суб’єкта пробації

Крім того, неповнолітнього субєкта пробації привітали зі святом Великодня та провели бесіду, під час якої йому розповіли про історію свята та традиції його відзначення, а також вручили смачні пасочки. Такі бесіди носять виховний характер, адже формують у дітей позитивне ставлення до оточуючого світу, виховання доброти, порядності, доброзичливості та любові до ближнього.

 

 


« повернутися до розділу «Новини»

Код для вставки на сайт

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь