Засіданні атестаційної комісії ІІ рівня Локницької сільської ради у 2024-2025 р

10 жовтня 2024 року на засіданні атестаційної комісії ІІ рівня виконавчого комітету Локницької сільської ради членами атестаційної комісії прийняті рішення, які враховуючи вимоги Положення про атестацію педагогічних працівників, визначають порядок атестації педагогічних працівників у 2025 році.

Відповідно до протоколу №1 засідання атестаційної комісії ІІ рівня виконавчого комітету Локницької сільської ради від 10 жовтня 2024 року, затверджений Список педагогічних працівників, керівників закладів освіти Локницької сільської ради, які підлягають черговій атестації у 2025 році.

До списку включені:

1. Гайвук Тетяна Олександрівна, учитель німецької мови КЗ «Храпинська гімназія» Локницької сільської ради Рівненської області.

2. Ломако Тетяна Федорівна, учитель початкових класів КЗ «Храпинська гімназія» Локницької сільської ради Рівненської області.

3. Федчук Яна Іванівна, асистент вчителя КЗ «Храпинська гімназія» Локницької сільської ради Рівненської області.

4. Зубкович Тетяна Леонідівна, учитель географії КЗ «Храпинська гімназія» Локницької сільської ради Рівненської області.

5. Вовчук Богдан Миколайович, учитель початкових класів КЗ «Нобельський ліцей» Локницької сільської ради Рівненської області

6. Прохорович Ніна Павлівна, заступник директора з навчально-виховної роботи КЗ «Нобельський ліцей» Локницької сільської ради Рівненської області.

7. Філончук Іван Іванович Вчитель трудового навчання КЗ «Нобельський ліцей» Локницької сільської ради Рівненської області.

8. Шкльода Тетяна Василівна, учитель української мови та літератури, англійської мови КЗ «Нобельський ліцей» Локницької сільської ради Рівненської області.

9. Куликович Любов Олександрівна, учитель математики, інформатики КЗ «Нобельський ліцей» Локницької сільської ради Рівненської області.

10. Шкльода Інна Валентинівна, учитель біології, практичний психолог КЗ «Нобельський ліцей» Локницької сільської ради Рівненської області.

11. Погорілець Наталія Миколаївна, директор КЗ «Кухченський ліцей» Локницької сільської ради Рівненської області.

Члени атестаційної комісії ІІ рівня Локницької сільської ради вирішили, що підсумкове засідання атестаційної комісії ІІ рівня на винесення рішень щодо результатів атестації буде проведене 07 квітня 2025 року.

Визначений строк подання педагогічними працівниками, які атестуються у 2025 році, документів, що на їх думку свідчать про педагогічну майстерність та/або професійні досягнення – протягом п’яти робочих днів з дня оприлюднення Списків педагогічних працівників, керівників, які підлягають черговій атестації у 2025 році.

Затверджена адреса електронної пошти, у разі подання в електронній формі, документів педагогічними працівниками, що на їх думку свідчать про педагогічну майстерність та/або професійні досягнення – loknizasrada@ukr.net – електронна пошта Локницької сільської ради (відповідальна особа за прийняття документів – Світлана БАЗАН, секретар атестаційної комісії ІІ рівня).

Протокол атестаційної комісії Локницької сільської ради
від 10.10.2024 № 1

ГРАФІК ПРОВЕДЕННЯ ЗАСІДАНЬ АТЕСТАЦІЙНОЇ КОМІСІЇ Локницької сільської ради

Дата проведення засідання

1.

1.Розподіл обов’язків між членами атестаційної комісії.

2.Про затвердження графіка проведення атестаційної комісії.

3.Про затвердження учасників атестаційної комісії закріплених за профільними напрямами.

4.Про затвердження списку педагогічних працівників, які підлягають черговій атестації у 2025 році.

5.Про визначення адреси електронної пошти для подання педагогічними працівниками документів (у разі подання в електронній формі) та строку подання документів.

6.Про визначення строку подання документів педагогічним працівникам, які підлягають черговій атестації у 2025 році.

10.10.2024

2.

1.Про затвердження списку педагогічних працівників, які підлягають позачерговій атестації у 2025 році (за потреби).

2.Про визначення строків проведення атестації педагогічних працівників та подання документів педагогічними працівниками, які атестуються позачергово.

23.12.2024

(за потреби)

3.

1.Про розгляд документів педагогічних працівників, які атестуються, перевірку (за потреби) їх правдивості та встановлення дотримання вимог п. 8.9 Положення по атестацію педагогічних працівників.

2.Про оцінку професійних компетентностей педагогічних працівників.

3.Про вивчення практичного досвіду педагогічного працівника (за потреби).

14.01.2025

4.

1.Прийняття рішень щодо відповідності (невідповідності) педагогічних працівників займаним посадам, присвоєння (підтвердження) кваліфікаційних категорій і педагогічних звань.

07.04.2025