Загальнонаціональна хвилина мовчання!

Дата: 28.12.2022 08:59

Фото без описуФото без опису

Щоранку о 09:00 - загальнонаціональна хвилина мовчання на всій території України за загиблими, вшанування світлої пам'яті, громадянської відваги і самовідданості, сили духу, стійкості та героїчного подвигу воїнів, полеглих під час виконання бойових завдань із захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України.

Згадаймо Героїв, які боролися і загинули за наше майбутнє, не винних дітей, мирних українців.

Шануймо й пам’ятаймо, загиблих захисників нашої громади які віддали власне життя в боях за Україну: Ошурко Михайло Михайлович народився 05.09.1998 р. в с. Кутин (Зарічненського району Рівненської області), загинув 25 січня 2020 року під час несення служби поблизу с. Троїцьке (Попаснянський район, Луганська область). Шкльода Дмитро Русланович народився 04.06.2001 р. в с. Нобель (Зарічненського району Рівненської області), загинув 15 грудня 2022 року під час ведення бoйoвuх дiй в районі н.п. Озарянівка Донецької області внаслідок ворожого обстрілу зі стрілецької зброї.

Схиляємо голови і розділяємо разом з родинами полеглих воїнів біль їхньої втрати.

Пам‘ять про них буде жити вічно!

Слава Україні! Героям Слава!