Урочисте відкриття меморіальної дошки та вшанування пам’яті загиблим воїнам-захисникам

Дата: 08.05.2024 16:28

Сьогодні, 8 травня 2024 року в селі Кутин Локницької територіальної громади відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки та вшанування пам’яті загиблим воїнам-захисникам Полівку Віталію Миколайовичу та Колошві Олександру Васильовичу, які загинули на сході України, захищаючи рідну землю.

Меморіальні дошки встановили на фасаді будівлі Кутинського ліцею. На урочистій церемонії відкриття меморіальної дошки воїнам-захисникам були присутні представники влади, рідні, друзі, вчителі та учні школи, військові, земляки.

10 січня 2024 року під час виконання бойового завдання на околицях населеного пункту Миролюбівка Покровського району Донецької області загинув молодший сержант, старший оператор відділення протитанкових ракетних комплексів взводу протитанкових ракетних комплексів військової частини А 4007 Полівко Віталій Миколайович.

21 січня 2024 року внаслідок тяжкого поранення в ході бою стрілець 3 стрілкового відділення 1 стрілецького взводу 2 стрілецької роти військової частини А7065, солдат Колошва Олександр Васильович 04.01.1967 року народження, житель с.Заозер'я помер в стабілізаційному пункті м.Часів Яр після евакуації з поля бою в районі населеного пункту Богданівка Бахмутського району Донецької області.

Віримо, що ці пам’ятні знаки будуть нагадувати всім поколінням про героїзм наших захисників у боротьбі за суверенітет і цілісність України.

Низький уклін Героям, які віддали своє життя за свободу та незалежність нашої держави. У наших серцях вічно буде жити пам'ять про них.

Вічна пам’ять та шана Героям!