15 лютого День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Дата: 12.02.2020 15:59

15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав, 31- річниця виведення військ з Республіки Афганістан. З цієї нагоди на території Локницької ОТГ в с.Локниця в приміщенні будинку культури 12 лютого 2020 року було проведено захід вшанування учасників бойових дій на території інших держав, яким довелося в мирні повоєнні роки нести нелегку військову службу в гарячих точках світу.

Ми пам'ятаємо і завжди пам'ятатимемо про кожного нашого загиблого співвітчизника. Дякуюємо усім ветеранам-інтернаціоналістам  за їх вірне служіння Батьківщині і готовність до її захисту та вміння перемагати, за піклування за родинами загиблих побратимів і патріотичне виховання молодого покоління.