З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

Дата: 21.08.2020 14:24

24 серпня День Незалежності України – важливе свято для кожного українця. У 2020 році наша країна святкує вже 29-у річницю своєї незалежності. Усі великі успіхи нашої держави складаються з успіхів кожного небайдужого українця. Кожен із нас робить свій особистий внесок – працює на благо України, робити добрі справи. Тож давайте з нагоди найважливішого свята України щиро вболівати за успіх наших спільних дій і продовження активної співпраці, яка єднає нас, зміцнює нашу державу.

З нагоди 29-ї річниці Незалежності нашої держави бажаємо вам міцного здоров’я, великого родинного щастя, миру, взаєморозуміння, злагоди та добробуту. Нехай кожен день вашого життя буде сповнений радістю, теплом і новими здобутками, а ваші добрі справи примножать славу нашої України. Зі святом вас, з Днем Незалежності! Слава Україні!

З повагою,

Петро Степанович Харковець та колектив Локницької сільської ради.