Передача зібраної гуманітарної допомоги волонтерам

Дата: 10.11.2021 13:12

09 листопада 2021 року відбулася передача волонтерам зібраної гуманітарної допомоги учасникам АТО. Зібрана допомога буде доставлена волонтерами на схід України Донецької та Луганської області для потреб ЗСУ, військовим медикам-добровольцям, польові мобільні шпиталі, дитячих будинків, для пристарілих та інвалідів, малозабезпеченим сім'ям, які перебувають в зоні бойових дій та матерів загиблих у тому числі Вараського району Рівненської області.

Дякуємо всім небайдужим, хто в такий нелегкий час простягнув руку допомоги ЗС України, а саме: КЗ «Кутинський ліцей» Локницької сільської ради Рівненської області, КЗ «Нобельський ліцей» Локницької сільської ради Рівненської області, КЗ «Прикладницька гімназія» Локницької сільської ради Рівненської області, КЗ «Локницький ліцей» Локницької сільської ради Рівненської області.