ІНФОРМУВАННЯ ПРО ДОМАШНЄ НАСИЛЬСТВО СУБ’ЄКТІВ ПРОБАЦІЇ

Дата: 19.11.2021 13:01

ІНФОРМУВАННЯ ПРО ДОМАШНЄ НАСИЛЬСТВО СУБ’ЄКТІВ ПРОБАЦІЇ

17.11.2021 року в рамках співпраці з спеціалістом Дубровицького бюро безоплатної правової допомоги Литвин Лідією спільно з працівниками  Вараського районного сектору для суб’єктів пробації, які перебувають на обліку, в онлайн-режимі проведено правопросвітницький захід на тему: «Попередження домашнього насильства: подолання стереотипів та формування правил безпечної поведінки».

В результаті присутні ознайомилися з вказаною темою та розглянули наступні питання:

Що таке домашнє насильство;

Як розрізнити фізичне/сексуальне/психологічне та економічне насильство;

Чому не можна бити дитину, та які наслідки несе радянське виховання;

Як сформувати у дитини навички безпечної поведінки та розповісти про власні кордони;

Як розпізнати токсичні стосунки;

Куди потрібно звертатися в разі виникнення домашнього насильства тощо.

Насильство можна сміливо називати не новою, проте глобальною проблемою людства на черговому етапі розвитку. Нашою спільною метою має стати припинення поширення міжперсональної, насамперед родинної, агресії, адже вона згубно впливає не лише на окремі особистості, а й на суспільство загалом, на рівень культури нації, на рівень культури в наших сім’ях.