Система безоплатної правової допомоги готова надати доступ до кабінетів для проведення конфіденційних зустрічей адвокатів з клієнтами не тільки адвокатам, які співпрацюють з системою БПД.

Дата: 24.03.2022 15:45

З початку війни змінено територіальну підсудність 116 судів. Багато адвокатів були вимушені покинути регіони, де вони мають офіси, та переміститися до інших регіонів але вони продовжують надавати правничу допомогу.

Система БПД має розгалужену мережу точок доступу до правової допомоги – бюро правової допомоги. Більшість бюро мають кабінети для проведення конфіденційних зустрічей адвокатів з кліентами. Ці тимчасові робочі місця забезпечені інтернетом, технікою для друку, процесуальних документів та інших матеріалів, необхідних для судового представництва і провадження адвокатської діяльності.

Для того, щоб отримати доступ до кабінету для проведення конфіденційних зустрічей, адвокати можуть звернутися до найближчої точки доступу до правової допомоги.

Адреси та контакти центрів з надання БВПД можна дізнатися на сайті системи БПД за посиланням

#БПД #ПравоваДопомога #LegalAid