Dopomagai.org - сервіс пошуку безкоштовного житла для тимчасових переселенців

Дата: 04.04.2022 16:17

Dopomagai.org - сервіс пошуку безкоштовного житла для тимчасових переселенців

Важливо! Допомога тимчасовим переселенцям!

???? Якщо ви маєте кімнату/будиночок, який ви можете безкоштовно надати внутрішньо-переміщеним особам, які тікають від авіаударів та боїв, розмістіть інформацію про це житло на сайті “Допомагай” https://shelter.dopomagai.org.

???? На сервісі є гаряча лінія 0(800)332238 (безкоштовно по території України), де вже працює більш ніж 70 волонтерів-операторів, які приймають сотні дзвінків щоденно та допомагають людям, в яких немає смартфону, розмістити оголошення чи знайти прихисток.

???? Оператори регулярно обдзвонюють оголошення, щоб перевірити стан їх актуальності. Власники житла отримують смс-нагадування з проханням актуалізувати свої оголошення через веб-сайт або гарячу лінію.

???? В кожної зі сторін є можливість залишити відгук чи скаргу на хоста чи гостя, яку оператори кол-центру перевіряють вручну, що дозволяє уникнути неприємних ситуацій та заблокувати шахраїв.

?? Це сервіс з пошуку тимчасового житла для переселенців “Допомагай”, які тікають від авіаударів та боїв з місць, де росія знищує нашу країну.

?? Сервіс розробила українська ІТ-спільнота і презентує його разом з Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України для допомоги українцям.