Вараські рятувальники проводять онлайн уроки безпеки в умовах воєнного часу

Дата: 06.04.2022 09:01

У Вараському районі відновлено онлайн навчання для школярів, а тому рятувальники активно проводять роз’яснювальну роботу з протимінної діяльності.

5 квітня працівники Вараського районного управління провели роз’яснювальну роботу з учнями початкових класів Каноницького ліцею Каноницької територіальної громади.

Під час бесід підростаючому поколінню розповіли про дії при сигналі «Повітряна тривога». Нагадали дітям також про номери викликів екстрених служб та як діяти, коли виникла пожежа.

Окремою темою для бесіди стали вибухонебезпечні предмети та дії в разі їх виявлення. Фахівці Служби порятунку наголосили, що такі предмети в умовах воєнного часу часто можуть виглядати як «безпечні речі», а тому не можна ні в якому разі нічого підіймати з землі, а якщо все ж таки натрапили на подібний предмет негайно відійти на безпечну відстань та повідомити дорослих.

Рятувальники та педагоги переконані - ці знання є життєво необхідними і їх повинні знати всі, починаючи з дитини!

Вараське районне управління ГУ ДСНС України у Рівненській області