Уроки безпеки для дітей ОНЛАЙН.

Дата: 07.04.2022 13:17

Працівники Вараського районного управління продовжують брати участь в освітньому онлайн-процесі школярів.

Сьогодні, 7 квітня для учнів початкових класів Володимирецького ліцею «Колегіуму» Володимирецької територіальної громади рятувальниками було проведено онлайн-заняття, де розглядались актуальні наразі питання безпеки життєдіяльності:

- як поводитися з вогнем;

- номери викликів екстрених служб та як діяти, коли виникла пожежа.

- дії при отриманні сигналу «Увага всім!»;

- дії при виявленні підозрілих та схожих на вибухонебезпечні предметів, боєприпасів та як вони виглядають.

Викладений матеріал рятувальники підкріплювали дитячими навчальними мультфільмами, спеціально розробленими Головним управлінням ДСНС України у Рівненській області.

Діти уважно прослуховуючи інформацію, ділилися своїми враженнями, знаннями та задавали безліч питань, які найбільше їх цікавили.