БЕЗПЕЧНИЙ ВЕЛИКДЕНЬ

Дата: 15.04.2022 10:47

Невдовзі на українців очікує свято Воскресіння Христового, або Великдень. Це одне з найважливіших християнських торжеств, яке пов’язано не тільки з богослужінням та освячуванням великодніх страв, а й із масовим використанням відкритого вогню, зокрема свічок і лампадок. Відтак, аби Великдень не завершився трагедією, Вараське районне управління ГУ ДСНС звертається до громадян із проханням не забувати про правила пожежної безпеки під час прийдешнього свята.

Вдома у ході приготування паски та різноманітних святкових страв слід обережно поводитися із газовими та електричними побутовими приладами, аби не призвести до пожежі на кухні.

Під час богослужіння в церкві варто зберігати безпечну відстань від інших прихожан, ретельно зав’язувати волосся хусткою й підставляти під свічку шматок паперу чи носову хустинку, щоб уберегтися від гарячого воску.

У великодньому кошику свічку слід розмістити таким чином, аби полум’я не торкалося поліетилену, чи самого плетеного кошика. У жодному разі не слід підпускати маленьких дітей до відкритого вогню, адже вони можуть нашкодити собі та спровокувати загорання.

І наостанок, повернувшись із церкви додому, свічку слід поставити у вогнетривкий підсвічник подалі від легкозаймистих предметів.

Дотримуючись цих нескладних правил, Ви убезпечите себе та своїх близьких від надзвичайних ситуацій.

Державний інспектор з нагляду у сфері пожежної та техногенної безпеки у Вараському районі

Олександр КРАСНЮК