Недотримання правил пожежної безпеки може призвести до сумних наслідків

Дата: 19.04.2022 09:08

З початку 2022 року у Вараському районі було зафіксовано 50 пожеж, на одній з яких 1 особа травмувалася. Завдані прямі збитки оцінюються в більш ніж 1,7 млн. грн., побічні – понад 7 млн. грн. Вогнем знищено, або ж пошкоджено 43 будівлі та споруди, 3 одиниці техніки, 3 тони кормів.

При цьому на сільському місцевість припадає 85% усіх пожеж.

На жаль навіть у відносно мирних регіонах нашої країни трапляються пожежі і причинами їх виникнення залишається людський фактор. А саме свідоме, або ж несвідоме порушення правил пожежної безпеки.

Відтак закликаємо дотримуватися елементарних, проте важливих правил пожежної безпеки у побуті та виховувати у своїх нащадків культуру безпечної поведінки, як з вогнем, так і при інших надзвичайних ситуаціях.

В тому разі, коли пожежа, чи інша біда все ж сталася негайно телефонуйте за екстреними номерами пожежно-рятувальної служби «101», або «112»!

Вараське районне управління ГУ ДСНС України у Рівненській області