Добровільне формування цивільного захисту Локницької сільської ради

Дата: 16.05.2022 14:43

Шановні жителі Локницької громади!

Зважаючи на обстановку, що склалася у зв'язку із збройною аргесією Російської Федерації проти України та з метою надання допомоги місцевим органам влади, створюємо добровільне формування цивільного захисту Локницької сільської ради. Добровільне формування цивільного захисту є тимчасовим добровільним об'єднанням громадян, що утворюється під час загрози виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій для виконання допоміжних робіт.

До складу добровільного формування на добровільних засадах включаються громадяни України, які досягли 18-річного віку і здатні за своїм станом здоров'я виконувати покладені на них обов'язки.

Хто має бажання стати членом добровільного формування цивільного захисту звертайтесь в Локницьку сільську раду або до старост старостинських округів.
Необхідно заповнити електронну форму, щоб долучитися до ДОБРОВІЛЬНОГО ФОРМУВАННЯ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ: https://docs.google.com/.../1FAIpQLSeYY21MZSZz8g.../viewfor