Засідання 15 сесії 8 скликання Локницької сільської ради

Дата: 29.06.2022 16:25

Фото без описуФото без описуФото без опису

Відбулось засідання 15 сесії 8 скликання Локницької сільської ради в сесійній залі  23.06.2022 року.

На сесію були запрошені депутати, керівники установ та організацій розташованих на території Локницької громади.

Сесію відкрив та вів голова сільської ради - Петро Степанович Харковець.

До порядку денного сесії було включено питання:

1. Про підготовку об’єктів господарського комплексу до роботи в осінньо-зимовий період 2022-2023 р.р.

2. Про підготовку навчальних закладів до нового 2022-2023 навчального року в умовах воєнного стану.

3.Звіт про виконання сільського бюджету за І квартал 2022 року.

4. Про внесення змін у додаток 3 до рішення сесії Локницької сільської ради від 08.07.2021 № 281 «Про встановлення єдиного податку на території Локницької сільської ради».

5. Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки по Локницькій сільській раді.

5. Про встановлення ставок земельного податку на території Локницької сільської ради на 2023 рік.

6. Різне.