Своєчасна оплата за спожиту електроенергію

Дата: 29.07.2022 12:50

Шановні жителі Локницької громади!

Просимо вчасно проводити оплату за спожиту електроенергію.

Якщо споживач не оплачує рахунки за використану електроенергію то постачальник змушений буде вживати заходів зі стягнення заборгованості у судовому порядку та припинення електропостачання такого споживача.

Хто має прострочену заборгованість рекомендуємо, вжити заходів для її погашення. А тим, хто вчасно і в повному обсязі оплачує свої рахунки, щиро дякуємо! Саме завдяки вам енергетика області функціонує стабільно, а електроенергія постачається в місця, де її потребують

Є можливість оплатити послуги за допомогою онлайн сервісів (через особисті кабінети, мобільні застосунки, платежі системи: «Ощад24», «Приват24», «Монобанк»).