Адреси сховищ та протирадіаційних укриттів, які розташовані на території Локницької громади

Дата: 08.08.2022 14:39

Адреси сховищ та протирадіаційних укриттів населення у разі виникнення надзвичайних ситуацій, які розташовані на території Локницької громади:

-вул. Центральна, 55 с. Локниця Вараський район Рівненська область (Локницька сільська рада).

-вул Центральна, 74 с. Локниця Вараський район Рівнеська область (КЗ "Локницький ліцей";

- вул. Центральна, 15 с. Храпин Вараський район Рівненська область КЗ "Храпинська гімназія"):

- вул. вул. Центральна, 72 с. Локниця Вараський район Рівненська область (будинок культури);

- вул. Центральна, 26 с. Нобель Вараський район Рівненська область ( КЗ "Нобельський ліцей").

При підготовці до евакуації завчасно зберіть речі (постільну білизну, натільну білизну, одежу, документи, гроші, запас харчів та води на три доби, засоби індивідуального захисту, аптечку) і тримайте їх у доступному місці, біля виходу з квартири (приватного будинку).

Після збору речей, що вище названі, та підготовки дітей візьміть участь у підготовці укриття для себе та своєї родини (підвалу або іншого найпростішого укриття), якщо для Вас не визначено місце укриття у захисній споруді.

За сигналами оповіщення цивільного захисту

- “ПОВІТРЯНА ТРИВОГА” - швидко вдягніться, візьміть засоби індивідуального захисту, документи, медикаменти, запас харчів, вимкніть електроенергію, газові прилади та негайно укривайтеся у захисній споруді (найпростішому укритті);

- “ВІДБІЙ ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ” - подається місцевим підрозділом з питань цивільного захисту через систему оповіщення, місцеве радіо, телебачення та за допомогою пересувних гучномовців;

- “РАДІАЦІЙНА НЕБЕЗПЕКА” - негайно надягніть засоби індивідуального захисту та дійте так само як під час сигналу “ПОВІТРЯНА ТРИВОГА”;

- “ХІМІЧНА НЕБЕЗПЕКА” - негайно надягніть протигаз, засоби захисту шкіри та укрийтеся у захисній споруді (найпростішому укритті).

Про можливість виходу із захисної споруди (найпростішого укриття) та порядок подальших дій повідомляється через систему оповіщення та з допомогою посильних за командою “ВІДБІЙ…”