З ДНЕМ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ!

Дата: 23.08.2022 09:46

23 серпня День Державного Прапора України - свято усіх хто усвідомлює свою відповідальність за власну країну, пишається її історією, чесно трудиться в ім'я майбутнього України.

Державний прапор – це символ духу і свободи нашої країни. Це символ всіх головних етапів і звершень, які сталися протягом усіх років незалежної України.

В Україні свято встановлене згідно з указом Президента Леоніда Кучми «Про День Державного прапора України» від 23 серпня 2004 року. У 2009 році Президент Віктор Ющенко вніс до Указу зміни, заснувавши щорічну офіційну церемонію підняття прапора 23 серпня по всій Україні.

Вітаємо всіх з святом Днем Державного Прапора України. Бажаємо кожній родині щастя, здоров’я і віри в краще майбутнє нашої держави. Нехай наші діти виростуть гідними громадянами нашої Батьківщини та мають шанобливе ставлення до державного прапора України!