Вручення Подяки з нагоди Дня Незалежності України!

Дата: 24.08.2022 13:15

З нагоди державного свята Дня Незалежності України 24 серпня 2022 року сільський голова Петро Степанович Харковець вручив:

Подяки за плідну співпрацю, патріотизм, проявлену старанність та особистий внесок у зміцнення обороноздатності Локницької територіальної громади, підтримку Збройних Сил України під час воєнного стану та з нагоди відзначення 31-ї річниці Незалежності України.

Подяку Вакулічу Олександру Миколайовичу за плідну співпрацю, патріотизм, активну участь у волонтерській діяльності, проявлену старанність, гуманність, милосердя та з нагоди відзначення 31-ї річниці Незалежності України;

Подяку для молоді церкви України ХВЄ с. Радове за активну участь у волонтерській діяльності, проявлену старанність, гуманність, милосердя та з нагоди відзначення 31-ї річниці Незалежності України.