На знак скорботи та вшанування пам'яті за загиблим Михайлом Ошурком відбулося покладання квітів до меморіальної дошки в с. Кутин.

Дата: 29.08.2022 12:48

Фото без описуФото без описуФото без опису

25 січня 2020 року у Луганській області в районі Попасної загинув воїн-захисник Михайло Михайлович Ошурко.

Він народився 5 вересня 1998 року в селі Кутин Зарічненського  району Рівненської області. Закінчив Кутинську середню школу. У 2018 році був призваний на строкову службу. Після її завершення, продовжив військову службу за контрактом. І як солдат-контрактник був направлений в зону ООС.

Розвідник-гранатометник відділення оптичної розвідки Михайло Ошурко перебував на другій лінії бойових дій, в районі Попасної на Луганщині, в/ч А2227.