Рятувальники Вараського району спільно з поліцейськими активно проводять в навчальних закладах "Єдиний урок з безпеки"

Дата: 14.09.2022 11:44

Фото без описуФото без описуФото без опису

У навчальних закладах Вараського району, які розпочали навчання в режимі офлайн, а це наразі 32 загальноосвітні та дошкільні навчальні заклади, співробітники Вараського раоцнного управління Головного управління ДСНС України у Рівненській області спільно з працівниками національної поліції району проводять "Єдиний урок з безпеки".

Школярам роз'яснюють алгоритм укриття в захисних спорудах цивільного захисту, правила поведінки в укриттях, який має бути вміст "рюкзака безпеки".

Крім цього, рятувальники розповідають дітям про мінну та пожежну безпеку. Для кращого сприйняття викладеного матеріалу надзвичайники демонструють навчальні відеоматеріали та надають листівки й пам'ятки на відповідні тематики.

Також зі школярами відпрацьовуються заходи по евакуації в укриття навчальних закладів.

Вараське районне управління ГУ ДСНС України у Рівненській області