Засідання 17 сесії 8 скликання Локницької сільської ради

Дата: 11.10.2022 16:48

Фото без описуФото без опису

Відбулося засідання 17 сесії 8 скликання Локницької сільської ради  11.10.2022 року.

На сесію були запрошені депутати, керівники установ та організацій розташованих на території Локницької громади.

Сесію відкрив та вів голова сільської ради - Петро Степанович Харковець.

До порядку денного сесії було включено питання:

1. Про виконання Плану соціально-економічного розвитку Локницької сільської ради за 9 місяців 2022 року.

2. Про хід виконання Програми забезпечення діяльності місцевої пожежної охорони на території Локницької сільської об’єднаної територіальної громади на 2020-2022 роки.

3.Про внесення змін до Програми забезпечення діяльності місцевої пожежної охорони на території Локницької сільської об’єднаної територіальної громади на 2020-2022 роки.

4. Про внесення змін до Програми розвитку надання соціальних послуг у Локницькій сільській раді на 2022 рік.

5. Про внесення змін до Програми «Шкільний автобус» на 2022 рік.

6. Про внесення змін до Програми «Ліси Локницької сільської ради» на 2021-2023 роки.

7. Про внесення змін до Програми утримання та ремонту автомобільних доріг місцевого значення та вулиць і доріг комунальної власності Локницької сільської ради.

8.Про внесення змін до Програми підтримки діяльності 13 Державної пожежно-рятувальної частини 6 Державного пожежно-рятувального загону Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області.

9.Про внесення змін до сільської комплексної програми профілактики правопорушень та боротьби із злочинністю на території Локницької сільської ради на 2022 рік.

10.Про внесення змін до Програми розвитку фізичної культури та спорту на території Локницької сільської ради на 2022 рік.

11.Про внесення змін до Програми розвитку культури на території Локницької сільської ради на 2022 рік.

12.Про внесення змін до сільського бюджету на 2022 рік.

13.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки та передачу її в оренду для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (с.Сенчиці,площа 18,00га).

14.Про надання дозволу на виготовлення експертної грошової оцінки земельної ділянки у власність шляхом продажу.

15.Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в с.Заозер'я Вараського району Рівненської області на території Локницької сільської ради.

16.Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки гр. Горегляду Андрію Вікторовичу.

17.Про припинення права оренди земельної ділянки та розірвання договорів оренди землі з приватним підприємством «Агрофірма «Лугове».

18. Про внесення змін до рішення сесії від 12.03.2021 року № 155 «Про затвердження Переліків першого та другого типу об’єктів оренди комунальної власності».

19.Різні питання.