Комунальне некомерційне підприємство «Локницький центр первинної медико-санітарної допомоги» Локницької сільської ради запрошує на постійну роботу сімейного лікаря.

Дата: 21.10.2022 15:39

Основні вимоги: вища медична освіта, бажання працювати.

Місце роботи:

1. Амбулаторія загальної практики сімейної медицини с. Локниця, (Рівненська область, Вараський р-н, с. Локниця, вул. Центральна, 55).

Гарантії: гідна заробітна плата, забезпечення житлом на території Локницької громади.

На Вас також чекає дружній та кваліфікований колектив.

За детальнішою інформацією звертайтеся за ном. тел: 098-526-68-41 Людмила Миколаївна або 068-091-36-81 Тетяна Олексіївна