Зарахування коштів на банківські рахунки суб’єктам господарювання та фізичних особам, які подали заявки у вересні місяці поточного року для отримання бюджетної субсидії на одиницю оброблюваних угідь сільськогосподарського призначення

Дата: 14.11.2022 14:53

Департамент агропромислового розвитку Рівненської обласної державної адміністрації доводить до відома, що з 05 листопада 2022 року відбувається зарахування коштів на банківські рахунки суб’єктам господарювання та фізичних особам, які подали заявки у вересні місяці поточного року для отримання бюджетної субсидії на одиницю оброблюваних угідь сільськогосподарського призначення (1 гектар) та спеціальної бюджетної дотація за утримання великої рогатої худоби (корів) усіх напрямів продуктивності.

В разі не зарахування коштів на банківські рахунки та для координації подальших дій звертатися за телефонами:

Контактні телефони:

Олена Чайковська 0971858328,