Звернення до автовласників!

Дата: 15.11.2022 12:57

Водії, пам’ятайте! Ваше відповідальне ставлення та повага до транспорту екстрених служб може врятувати життя !

Випадки, коли спецтранспорту не поступаються дорогою, стаються часто. Відтак, поки рятувальників байдужі водії не пропускають, або ж своїми діями чи бездіяльністю затримують їх рух, в рази збільшуються збитки від пожежі, а також підвищується ризик травмування та загибелі громадян на них.

Згідно з вимогами правил дорожнього руху, у разі наближення транспортного засобу з увімкненим синім проблисковим маячком та (або) спеціальним звуковим сигналом, водії інших транспортних засобів, які можуть створювати йому перешкоду для руху, зобов’язані дати йому дорогу і забезпечити безперешкодний проїзд зазначеного транспортного засобу.

Вараське районне управління ГУ ДСНС України у Рівненській області