Робоча зустріч щодо налагодження мобілізаційної роботи

Дата: 17.11.2022 14:29

16 листопада у приміщенні Локницької сільської ради під керівництвом сільського голови Петра Харковця відбулася робоча зустріч щодо налагодження мобілізаційної роботи у Локницькій територіальній громаді.

В зустрічі брали участь:

начальник другого відділу Вараського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки майор Віталій Плахотнюк та начальник відділення обліку мобілізаційної роботи капітан Володимир Бокій, заступник сільського голови Олена Швайко, відповідальна за ведення військового обліку Локницької громади Наталія Троневич та старости старостинських округів: Жанна Вакуліч, Альона Вовчук, Валентина Ташликович, Віктор Проневич.