День Гідності та Свободи!

Дата: 21.11.2022 10:13

День Гідності та Свободи — святкується в Україні щороку 21 листопада на честь початку двох революцій: Помаранчевої революції (початок 22 листопада 2004 року) та Революції Гідності (акція студентів та громадських активістів розпочалася 21 листопада 2013 року). Є наступником свята Дня Свободи, що святкувалося 22 листопада на честь Помаранчевої революції у 2005—2011 роках, поки не було скасоване указом президента Віктора Януковича. 13 листопада 2014 року Президент України Петро Порошенко підписав указ, згідно з яким в Україні 21 листопада святкується День Гідності та Свободи.Це свято встановлене на знак вшанування патріотизму та мужності громадян.

Щиро вітаємо всіх з Днем Гідності та Свободи! Бажаємо мирного неба над головою, родинного добробуту і злагоди, віри у щасливе майбутнє України та впевненості у завтрашньому дні.