Засідання 18 сесії 8 скликання Локницької сільської ради

Дата: 21.11.2022 10:58

Фото без описуФото без описуФото без опису

Відбулося засідання 18 сесії 8 скликання Локницької сільської ради  18.11.2022 року.

На сесію були запрошені депутати, керівники установ та організацій розташованих на території Локницької громади.

Сесію відкрив та вів голова сільської ради - Петро Степанович Харковець.

До порядку денного сесії було включено питання:

1.Про затвердження звіту про виконання сільського бюджету за 9 місяці 2022 року.

2.Про забезпечення безкоштовним харчуванням дітей із числа внутрішньо переміщених осіб та дітей, які мають статус дитини, яка постраждала внаслідок збройних сил та воєнних конфліктів.

3.Про внесення змін до рішення сесії сільської ради від 06.03.2022 року № 652   «Про затвердження Програми забезпечення мобілізаційної підготовки та оборонної роботи в Локницькій сільській раді на 2022 рік».

4. Про внесення змін до Програми благоустрою населених пунктів Локницької сільської ради на 2022 рік.

5.Про внесення змін до Програм створення та використання матеріальних резервів для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру та їх наслідків на території Локницької сільської ради на 202-2023 роки.

6.Про внесення змін до сільського бюджету на 2022 рік.

7. Про запровадження трудової повинності та організацію суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану.

8. Про перейменування вулиці в населеному пункті с.Прикладники Локницької сільської ради.

9.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в постійне користування Нобельському національному природному парку для збереження та використання національних природних парків.

10.Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки гр.Тишковець Ларисі Миколаївні для ведення особистого селянського господарства.

11.Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок Локницькій сільській раді для створення громадського пасовища за межами населених пунктів, на території Локницької сільської ради Вараського району Рівненської області.

12.Різне.