Дата: 29.11.2022 09:07

Департамент агропромислового розвитку Рівненської обласної державної адміністрації доводить до відома осіб, які подали заявки у жовтні місяці поточного року для отримання бюджетної субсидії на одиницю оброблюваних угідь сільськогосподарського призначення (1 гектар) та спеціальної бюджетної дотація за утримання великої рогатої худоби (корів) усіх напрямів продуктивності про НЕОБХІДНІСТЬ ПІДПИСАННЯ ДОГОВОРУ електронним цифровим підписом, який надійшов в особисті кабінети в системі Державного аграрного реєстру в розділі «Мої повідомлення».

Підписання договору є однією з умов отримання коштів. Не підписання договору призведе до неотримання коштів.

Контактні телефони:

Олена Чайковська 0971858328,