5 грудня Міжнародний день волонтера

Дата: 05.12.2022 12:29

5 грудня у світі та в Україні відзначають День волонтера. Міжнародний день волонтерів було засновано ще у 1985 році в ім’я економічного і соціального розвитку, за ініціативою Генеральної Асамблеї ООН. В Україні волонтерський рух розпочався в 90-х роках, а офіційно його визнали 10 грудня 2003 року постановою Кабінету Міністрів.

День волонтера цього року важливе свято для України. Саме волонтери допомагають Збройним силам України, збирають для них ліки, обладнання та амуніцію, постачають на фронт їжу. Без волонтерів військовим було б набагато важче. Також волонтери допомагають усім хто потребує допомоги.

Шановні волонтери! Прийміть щирі вітання з Вашим святом. Висловлюємо Вам слова подяки від нас та від імені кожної людини за Вашу безкорисливу працю на благо процвітання добра і миру на землі, за щиру допомогу військовим і тим, хто її потребує! Нехай Ваша волонтерська діяльність буде легкою, щоб Ваш труд цінували і поважали.! Зі святом!
Слава Україні!