Засідання 19 сесії 8 скликання Локницької сільської ради

Дата: 21.12.2022 10:15

Фото без описуФото без описуФото без опису

Відбулося засідання 19 сесії 8 скликання Локницької сільської ради  20.12.2022 року.

На сесію були запрошені депутати, керівники установ та організацій розташованих на території Локницької громади.

Сесію відкрив та вів голова сільської ради - Петро Степанович Харковець.

До порядку денного сесії було включено питання:

1.Про затвердження плану соціально-економічного розвитку Локницької сільської ради на  2023 рік.

2.Про затвердження вартості харчування дітей в дошкільному навчальному закладі «Малятко» с.КухчеЛокницької сільської ради у 2023 році.

3.Про затвердження Програми інформатизації Локницької сільської ради на 2023 рік.

4.Про Програму забезпечення діяльності місцевої пожежної охорони на території Локницької територіальної громади на 2023 рік.

5.Про затвердження Програми організації суспільно корисних робіт для порушників, на яких накладено адміністративне стягнення у вигляді суспільно корисних робіт.

6.Про Програму розвитку первинної медико-санітарної допомоги Локницької сільської ради на засадах сімейної медицини на 2023 рік.

7. Про виконання обов'язків директора КНП «Локницький ЦПМСД» Локницької сільської ради.

8.Про затвердження програми протидії захворюваності на туберкульоз на 2023-2025 роки.

9. Про внесення змін до Програми «Діти Рівненщини» на 2022-2023 роки.

10.Про затвердження соціальної цільової Програми «Шкільний автобус» на 2023 рік.

11. Про затвердження Програми утримання та ремонту автомобільних доріг місцевого значення та вулиць і доріг комунальної власності Локницької сільської ради.

12. Про затвердження  Програми благоустрою населених пунктів Локницькоїтериторіальної громади на 2023 рік.

13. Про Програму забезпечення мобілізаційної підготовки та оборонної роботи на території Локницької територіальної громади на 2023-2025 роки.

14. Про Програму підтримки територіальної оборони та добровольчого формування, підготовки населення Локницької сільської територіальної громади до участі в русі національного спротиву на 2023 рік.

15.Про затвердження Комплексної програми «Турбота» на 2023 рік.

16.Про затвердження Програми соціальної підтримки учасників бойових дій, членів сімей, родин загиблих, померлих, зниклих безвісти Захисників і Захисниць України внаслідок агресії Російської Федерації проти України на 2023 рік.

17.Про Програму розвитку надання соціальних послуг у Локницькій сільській раді на 2023 рік.

18.Про  «Програму підтримки засобів масової інформації та сприяння розвитку інформаційної сфери на 2023 рік»

19. Про «Програму розвитку фізичної культури та спорту на території Локницької сільської ради на 2023 рік».

20. Про «Програму розвитку культури на території Локницької сільської ради на 2023-2027 роки».

21. Про надання платних послуг закладами культури Локницької сільської ради у 2023 році.

22.Про внесення змін до структури та чисельності апарату сільської ради та її виконавчих органів.

23.Про затвердження програми «Громадські пасовища» на 2023-2025 роки.

24.Про затвердження програми розроблення містобудівної документації населених пунктів Локницької сільської ради на 2023-2025 роки.

25.Про бюджет Локницької територіальної громади на 2023 рік.

26.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення із «земельні ділянки запасу (земельні ділянки кожної категорії земель, які не надані у власність або користування громадянами чи юридичним особам) (код КВЦПЗ 16.00)» на «для іншого призначення (код КВЦПЗ – 01.13)» з метою продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону, яка розташована за межами населеного пункту Локницької сільської ради.

27.Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в с.ЗадовжеВараського району Рівненської області на території Локницької сільської ради.

28.Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва та обслуговування будівель закладів побутового обслуговування в с.Локниця по вул.Центральна,80 Вараського району Рівненської області на території Локницької сільської ради.

29. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Проневичу Івану Івановичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в с.Дубчиці по вул.Шкільна,13 Вараського району Рівненської області.

30. Про затвердження технічноїдокументації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) гр. Соломко Олені Степанівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в с.Кухче по вул.Поштова,9 Вараського району Рівненської області.

31. Про припинення права користування та дострокове розірвання договору оренди землі в с.Омит по вул.Набережна,3.Вараського району Рівненської області.

32.Різне.