Правда про наркотики

Дата: 05.01.2023 13:10

Більшість інформації, яку отримує людина про наркотики – неправда. Це вигадані міфи, за допомогою яких, людина потрапляє в залежність, яка руйнує її життя.

Наркотики не поділяються на шкідливі та нешкідливі, на «легкі» та «важкі». Усі вони небезпечні та мають негативні наслідки. Будь-який наркотик викликає 100 % залежність – потребу організму в черговій дозі наркотичної речовини. Тривале вживання наркотиків змінює роботу мозку та «заморожує» нервову систему людини. При цьому потреба в наркотику ніяк не залежить від волі людини або рис його характеру.

Дослідження доводять, що для ефективного лікування необхідно 90 днів. Однак, наркотики перебувають в організмі людини роками після їх вживання. Тому, більшості наркозалежним потрібно довгострокове лікування.