У системі «Трембіта» фіксуватимуть, хто і коли переглядав персональні дані українців — постанова Уряду

Дата: 18.01.2023 09:42

«Трембіта» функціонує з 2020 року та дозволяє органам влади отримувати дані з державних реєстрів. Це значно зменшує бюрократію та робить життя українців простішим.

Сьогодні ухвалено постанову, яка визначає новий порядок взаємодії між державними реєстрами у системі «Трембіта» та підключення до неї.

У майбутньому «Трембіта» фіксуватиме кожен випадок, коли хтось переглядає ваші персональні дані, а Дія — надсилатиме сповіщення про це. Так ви знатимете, що певний орган чи установа перевіряє вашу інформацію.