Виїзний прийом відділу обслуговування громадян (сервісний центр) № 5 Пенсійного фонду України

Дата: 19.01.2023 15:57

Спеціалісти відділу обслуговування громадян (сервісний центр) № 5 Головного управління Пенсійного фонду України 19.01.2023 року провели прийом громадян у приміщенні будинку культури с. Локниця (вулиця Центральна, 72).

В ході виїзного прийому до фахівців Пенсійного фонду звернулось 15 осіб. Під час проведення особистого прийому ставились питання щодо роз'яснення окремих норм чинного пенсійного законодавства, визначення права на призначення та перерахунок пенсій, отримання пенсійних посвідчень, тощо. Всі порушені питання вдалося вирішити під час проведення прийому.