Засідання 20 сесії 8 скликання Локницької сільської ради

Дата: 27.01.2023 11:59

Фото без описуФото без опису

Відбулося засідання 20 сесії 8 скликання Локницької сільської ради 26.01.2023 року.

На сесію були запрошені депутати та старости старостинських округів Локницької сільської ради.

Сесію відкрив та вів голова сільської ради - Петро Степанович Харковець.

До порядку денного сесії було включено питання:

1. Про хід виконання програми матеріально-технічного забезпечення для прикордонних підрозділів 9 прикордонного загону імені Січових Стрільців, які дислокуються в межах ділянки відповідності Локницької об'єднаної територіальної громади за 2022 рік.

2. Про затвердження «Програми матеріально-технічного забезпечення для прикордонних підрозділів 9 прикордонного загону імені Січових Стрільців, які дислокуються в межах ділянки відповідності Локницької об'єднаної територіальної громади на 2023 рік».

3. Про внесення змін до «Програми підтримки територіальної оборони та добровольчого формування, підготовки населення Локницької сільської територіальної громади до участі в русі національного спротиву на 2023 рік».

4. Про внесення змін до "Програми забезпечення діяльності місцевої пожежної охорони на території Локницької територіальної громади у 2023 році».

5. Про внесення змін до «Програми Благоустрою населених пунктів Локницької сільської ради на 2023 рік».

6. Про внесення змін до сільського бюджету на 2023 рік.

7. Різне.