Частоти Українського Радіо, які діють на території Рівненщини у разі відсутності електроенергії чи мобільного зв’язку.

Дата: 06.02.2023 14:26

Якщо у вашому регіоні відсутнє постачання електроенергії та мобільний зв’язок - налаштовуйте FM-хвилю Українського Радіо на приймачах, які живляться від батарейок.

Українське Радіо може вести інформаційне мовлення на частотах Радіо Культура та Радіо Промінь.

Втратили контакт з українським телебаченням? Вмикайте частоти Українського Радіо, які працюють на Рівненщині:

• Рівне - 87,8 FM

• Дубровиця - 106,6 FM

• Зарічне - 103,8 FM

• Копань - 102,9 FM

• Корець - 107,2 FM

• Кургани - 104 FM

Оперативні новини від команди Суспільного Мовлення:

Також, у пунктах незламності з мережею Інтернет, українське телебачення та «Українське радіо» доступні у додатку «Дія».

Возможно, это изображение текст