Засідання 22 сесії 8 скликання Локницької сільської ради

Дата: 15.02.2023 16:43

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

14 лютого 2023 року відбулося засідання 22 сесії 8 скликання Локницької сільської ради

На сесію були запрошені депутати, керівники установ та організацій розташованих на території Локницької громади.

Сесію відкрив та вів голова сільської ради - Петро Степанович Харковець.

До порядку денного сесії було включено питання:

1. Про виконання плану соціально-економічного розвитку Локницької сільської ради за 2022 рік.

2. Про звіти старост Локницької сільської ради

3. Звіт директора про роботу СКП «Обрій».

4. Про продовження терміну дії контракту з директором СКП «Обрій» Локницької сільської ради.

5. Про сільську комплексну програму Профілактики правопорушень та боротьби із злочинністю на території Локницької сільської ради на 2023рік.

6. Про затвердження Програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Зарічненська багатопрофільна лікарня» Зарічненської селищної ради Вараського району Рівненської області.

7. Про внесення змін до Програми підтримки територіальної оборони та добровольчого формування, підготовки населення Локницької сільської територіальної громади до участі в русі національного спротиву на 2023 рік.

8.  Про внесення змін до програми інформатизації Локницької сільської ради на 2023 рік.

9.Про внесення змін до сільського бюджету на 2023 рік.

10. Про звернення до Зарічненської селищної ради Вараського району Рівненської області.

11. Про вступ до Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України».

12.Про затвердження Концепції модернізації та розвитку відділу «Центр надання адміністративних послуг» Локницької сільської ради на 2023-2025 роки.

13. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянок в оренду для підприємницької діяльності в с.Задовже та с.Заозер'я

Вараського району Рівненської області.

14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель та споруд.

.

15. Різне.