Отруєння чадним газом – які прилади можуть до цього призвести

Дата: 20.02.2023 14:31

Фото без описуФото без опису

Ледь не щодня в нашій країні фіксуютьcя нові випадки отруєння чадним газом. Найчастіше це трапляється через неправильне користування газовими приладами. Однак небезпеку становлять не лише вони.

Про прилади, з якими потрібно бути особливо обережними при використанні, розповідаємо на картинках.

Яких правил користування цими приладами слід дотримуватися, щоб уникнути отруєння чадним газом?

- Не використовуйте газові прилади для обігріву кімнат та не залишайте їх без нагляду.

- Регулярно перевіряйте справність газових приладів і вентиляційних каналів.

- Якщо у вас пічне опалення, регулярно прочищайте димохід і слідкуйте, щоб не було тріщин.

- Для газової колонки, чи котла має бути передбачений окремий димар, щоб відводити продукти згорання.

- Встановлюйте генератори на відстані не менше 6 м. від вікон та дверей. В приміщеннях розташовувати їх не можна!

- Використовуйте туристичний пальник лише в провітрюваних приміщеннях. Та регулярно перевіряйте, чи не пропускає балон газ. Зробити це можна за допомогою мильного розчину.

- Встановіть у помешканні детектор чадного газу.

Дотримуйтеся правил безпеки та бережіть себе!

Вараське районне управління ГУ ДСНС України у Рівненській області