ПРОВЕДЕНО ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН СПЕЦІАЛІСТАМИ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ

Дата: 16.03.2023 15:59

Спеціалісти відділу обслуговування громадян №5 (сервісного центру) ГУ ПФУ у Рівненській області 16.03.2023 року у приміщенні будинку культури с. Локниця (вул. Центральна, 72) провели виїзний прийом громадян для мешканців Локницької територіальної громади.

Прийом громадян проводили: Касянчик Петро Федорович – начальник відділу та Пась Галина Степанівна – головний спеціаліст.

Під час проведення особистого прийому ставились питання щодо роз'яснення окремих норм чинного пенсійного законодавства, визначення права на призначення та перерахунок пенсій, отримання пенсійних посвідчень, тощо.

На кожне поставлене запитання було надано кваліфіковані відповіді та роз’яснення згідно діючого пенсійного законодавства.

Також фахівці відділу обслуговування громадян №5 (сервісного центру) Пенсійного фонду України провели інформаційно-роз'яснювальну роботу з старостами старостинських округів Локницької сільської ради щодо подачі документів на призначення житлової субсидії, пільги.

Нагадуємо! Виїзні прийоми громадян спеціалістами ПФУ здійснюються щомісячно третього четверга в приміщенні будинку культури с. Локниця (вулиця Центральна, 72).