Продовження щорічної всеукраїнської акції "За чисте довкілля"

Дата: 10.04.2023 09:08

Для підтримки чистоти і порядку, поліпшення стану довкілля, покращення благоустрою та озеленення територій населених пунктів, 11 квітня 2023 року о 10:00, на території Локницької громади відбудеться продовження щорічної всеукраїнської акцій "За чисте довкілля".

Запрошуємо керівників бюджетних установ та їх трудові колективи долучитися до Акції "За чисте довкілля", зокрема, провести санітарне прибирання та благоустрій прилеглих та закріплених за вами територій, смуг відведення автомобільних доріг та вулиць.

Чистота громади - це показник культури мешканців, які проживають у ній. Тому подбаємо про чистоту навколо себе, не будемо сторонніми спостерігачами.