Акція "За чисте довкілля"

Дата: 11.04.2023 17:01

З метою поліпшення благоустрою та санітарного стану навколишнього середовища 11 квітня 2023 року, на території Локницької громади було проведено щорічну всеукраїнську акцію «За чисте довкілля». До заходу долучилися керівники бюджетних установ Локницької сільської ради та їх трудові колективи. Провели санітарне прибирання та благоустрій закріплених за ними територій, смуг відведення автомобільних доріг та вулиць.

Сподіваємось, що мешканці нашої громади зрозуміють, що варто дбати не тільки про чистоту власних осель, але і про чистоту села, в якому живемо. Адже благоустрій села – спільна справа усіх його жителів.

«Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять» - цей вислів був і залишається повсякчас актуальним