Дата: 08.05.2023 09:39

Рятувальники Вараського району активно проводять Дні цивільного захисту в навчальних закладах.

Впродовж квітня-травня надзвичайники, в рамках тижня безпеки життєдіяльності та дня цивільного захисту, проводять цікаві та пізнавальні заходи для дошкільнят та школярів – уроки, акції, екскурсії, конкурси, змагання, профорієнтаційну роботу, тощо.

В дітей це викликає неабиякий інтерес та зацікавленість. Вони не лише уважно слухають лекторів-рятувальників, а й завзято беруть в таких заходах участь. Адже хіба не цікаво спробувати на собі роль вогнеборця загасивши умовну пожежу, чи дізнатися, як працює те чи інше рятувальне обладнання? Або ж спробувати пройти цікавий квест на пожежно-рятувальну тематику?

Активну участь в проведення таких заходів беруть учасники руху дружин юних рятувальників-пожежних. З ними працівники ДСНС проводять більш розширені заняття, в ході яких діти здобувають знання, які в подальшому можуть знадобитися в житті.

Проведення подібних заходів дає змогу в цікавій та доступній формі пояснити дітям основи безпечної життєдіяльності, виховати в них культуру безпечної поведінки, а також формує інтерес підростаючого покоління до роботи рятувальників та, можливо, посприяє у майбутньому виборі професійної діяльності.