Програма для підприємців «Адаптивні стратегії бізнесу в умовах воєнного стану»

Дата: 22.05.2023 12:36

Всеукраїнська Асоціація ОТГ та Новоукраїнська міська територіальна громада відкриває реєстрацію на безкоштовний мінікурс та акселераційну програму для підприємців «Адаптивні стратегії бізнесу в умовах воєнного стану». Старт мінікурсу 24.05.2023 року.

Програма мінікурсу та бізнес-акселератора підготовлена спеціально для малого і середнього бізнесу з метою адаптації своєї підприємницької діяльності до умов війни, криз та інших мінливих умов.

Метою проєкту є допомогти учасникам:

• удосконалити свої продукти та послуги;
  • покращити свої підприємницькі компетенції;
  • знайти можливості для масштабування;
  • вийти на нові ринки;
  • зайняти нові ніші та залучити інвестиції.

Мінікурс – це передакселераційна програма для підприємців і складається з 6 воркшопів.

По активності підприємців в мінікурсі в програму акселерації буде відібрано 30 підприємців для яких будуть створені всі умови для покращення свого бізнесу і виведення його на новий рівень.

Акселераційна програма буде тривати 5 місяців і складається з:

• бази знань, які адаптовані до сучасних бізнес-умов;
  • 270 годин індивідуальної менторської підтримки;
  • 270 годин індивідуального коучингу;
  • 10 проєктів отримують безкоштовну допомогу в оформленні і поданні заявки на отримання гранту.

Ексклюзивним партнером проєкту виступає польський акселератор, що здійснює свою діяльність в Варшаві і підтримує українців Polish-Ukrainian Startup Bridge (www.startupbridge.eu). В рамках проєкту польські партнери нададуть спеціальну програму консультацій, менторингу щодо можливостей для українського бізнесу, а випускник програми поділиться власним досвідом участі в акселераторі та побудови українсько-польського бізнесу.

Проєкт реалізовує Всеукраїнська Асоціація ОТГ в межах грантового конкурсу з системної підтримки малого і середнього підприємництва на замовлення програми міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», яку спільно фінансують Європейський Союз і уряд Німеччини. Грантовий конкурс виконує Фонд розвитку підприємництва, стратегічним виконавцем програми є німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Програма спрямована на підтримку економічної стійкості, відновлення та зростання України, створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств (МСП), а також підтримку інновацій та експорту.

Заповнити заявку можна за посиланням: