Засідання сесії Локницької сільської ради

Дата: 29.05.2023 09:39

25 травня 2023 року відбулося засідання 25 сесії 8 скликання Локницької сільської ради

На сесію були запрошені депутати, керівники установ та організацій розташованих на території Локницької громади.

Сесію відкрив та вів голова сільської ради - Петро Степанович Харковець.

До порядку денного сесії було включено питання:

1. Про реорганізацію КЗ «Прикладницька гімназія» шляхом приєднання до КЗ «Локницький ліцей» .
2. Про внесення змін до Програми підтримки територіальної оборони та добровольчого формування, підготовки населення Локницької сільської територіальної громади до участі в русі національного спротиву на 2023 рік.
3. Про внесення змін до Програми розвитку  первинної медико-санітарної допомоги Локницької сільської ради на засадах сімейної медицини на 2023 рік.
4. Про внесення змін до програми інформатизації Локницької сільської ради на 2023 рік.
5. Про внесення змін до Програми благоустрою населених пунктів Локницької сільської ради на 2023 рік.
6. Про внесення змін до Програми забезпечення діяльності місцевої пожежної охорони на території Локницької територіальної громади на 2023 рік.
7. Про внесення змін до сільської комплексної програми Профілактики правопорушень та боротьби із злочинністю на території Локницької сільської ради на 2023 рік.
8. Про внесення змін до сільського бюджету на 2023 рік.
9. Про виконання рішення Рівненської обласної ради від 10 квітня 2023 року № 699 в частині проведення інвентаризації майна релігійних організацій.
10. Про розгляд звернення Рівненської обласної ради до органів місцевого самоврядування Рівненської області щодо припинення діяльності Української православної церкви (московського патріархату) на території  територіальних громад Рівненської області.
11. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам для будівництва  і обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка).
12. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування ДНЗ дитячому садочку «Малятко» для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти в с.Кухче по вул.Центральна,6 на території Локницької сільської ради Вараського району Рівненської області.
13.Про заміну сторони в договорі оренди землі.
14. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування ННПП за межами населених пунктів, на території Локницької сільської ради Вараського району Рівненської області.
15. Різне.