Засідання 26 сесії 8 скликання Локницької сільської ради

Дата: 22.06.2023 11:47

22 червня 2023 року відбулося засідання 26 сесії 8 скликання Локницької сільської ради

На сесію були запрошені депутати, керівники установ та організацій розташованих на території Локницької громади.

Сесію відкрив та вів голова сільської ради - Петро Степанович Харковець.

До порядку денного сесії було включено питання:

1. Про передачу транспортних засобів та приміщення з балансу КНП «Локницький центр первинної медико-санітарної допомоги» Локницької сільської ради (код ЄДРПОУ 41085501) на баланс Локницької сільської ради (код ЄДРПОУ 04385681).

2. Про внесення змін до Програми підтримки територіальної оборони та добровольчого формування, підготовки населення Локницької сільської територіальної громади до участі в русі національного спротиву на 2023 рік.

3. Про внесення змін до Програми розвитку  первинної медико-санітарної допомоги Локницької сільської ради на засадах сімейної медицини на 2023 рік.

4. Про внесення змін до програми інформатизації Локницької сільської ради на 2023 рік.

5. Про внесення змін до Програми благоустрою населених пунктів Локницької сільської ради на 2023 рік.

6. Про затвердження Програми надання фінансової та матеріальної допомоги іншим територіальним громадам України для подолання наслідків збройної агресії російської федерації.

7. Про внесення змін до сільського бюджету на 2023 рік.

8.  Про внесення змін до структури та чисельності апарату сільської ради та її виконавчих органів.

9. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  земельної ділянки у спільну часткову власність (1/3)  для будівництва  і обслуговування жилого будинку в с.Прикладники

10. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок Локницької сільської ради кадастрові номери 5622282300:15:000:0133, 5622282300:15:000:0134 для іншого сільськогосподарського призначення за рахунок поділу земельної ділянки 5622282300:15:000:0130 на території Локницької сільської ради Вараського району Рівненської області.

11.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування для розміщення та постійної діяльності Державної прикордонної служби.

12. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування.

13. Різне.