Ти як

Дата: 26.06.2023 13:54

Фото без описуФото без опису

Повномасштабна війна – це такий час, коли усім треба «триматися», а на вразливість накладено вето.

Стримування почуттів іноді здається хорошим способом витримати усе, що відбувається. Але чому цього не варто робити – у четвертій серії відеороликів про те, як перемогти стрес https://bit.ly/43qtUSx

Цик анімаційний відеороликів створено ГО Безбар'єрність спільно з Міністерство охорони здоров'я України за підтримки World Health Organization (WHO) у межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я Ти як? за ініціативою Олена Зеленська.

Переклад жестовою мовою – Всеукраїнська асоціація перекладачів жестової мови та людей з інвалідністю.

#тияк