З Днем Конституції України!

Дата: 28.06.2023 09:59

Щороку 28 червня українці святкують державне свято, присвячене ухваленню 1996 року основного документа України - День Конституції України.

Конституція України –  головний нормативно-правовий акт держави, яким закріплено основи суспільного ладу, державний устрій, систему, порядок утворення, принципи організації і діяльності державних органів, регулює відносини між державою та суспільством, гарантує права і свободи людини.

Наша Конституція визначає, що Україна є правовою державою, яка базується на принципах поваги до особи й недоторканності її прав і свобод, верховенства права, дотримання закону. Вона забороняє дискримінацію. У Конституції закріплений суверенітет Української держави над всією її територією, яка є недоторканною. А захист цього суверенітету і територіальної цілісності є найважливішою функцією держави і справою всього Українського народу.

Вітаємо Всіх з святом — Днем Конституції України! Бажаємо успіхів і плідної праці на благополуччя українського народу. Нехай це свято додає Вам наснаги та творчих здобутків в ім’я процвітання нашої Вітчизни.

Бережімо нашу Конституцію, вивчаймо та дотримуймося її норм, сприяючи процвітанню нашої Батьківщини!

Локницька сільська рада